Programm 14. juunil 2023

Teine konverents “Küberinnovatsioon 2023 Tartu” toimus 14. juunil Tartu Ülikooli Delta keskuses. Nüüd saate ettekandeid järele vaadata! Ürituse fotogalerii leiate siit.

08.45 Hommikukohv ja registreerimine

09.15 Küberinnovatsioon ühiskonnas

12.30 Lõuna ning ekskursioonid Delta õppe- ja teadushoones ning arvutimuuseumis

13.45 Töötoad ja lühiettekanded küberinnovatsiooni tööstusest
  • Jürgen Erm, CYBERS – „Küberkriminaalid ja nende huvi meie ettevõtete vastu”

Delta esimesel korrusel paralleelsessioonidena

16.00 Küberinnovatsiooni tuleviku tegijad

Tuleviku küberinnovatsiooni tutvustavad erinevate Eesti ülikoolide noored tegijad.

17.20 Konverentsi lõpp

18:00 Õhtune programm Aparaaditehases Gutenbergi saalis
Korraldaja: Guardtime

Õhtut sisustavad arutelud teemadel:

• Kuidas KSI sai esimeseks plokiahelal põhinevaks eIDAS-sertifitseeritud usaldusteenuseks.
  • Kuidas Alphabill plokiahelal põhinevad IT-lahendused massiivselt skaleeruvaks muudab.

Sellele lisaks saavad kõik osalised võimaluse lahendada salakirjanduse teemalisi nuputusülesandeid!

Gutenbergi saal asub Aparaaditehases (Kastani 42, Tartu) IV korrusel ja sinna pääseb läbi siseõues oleva ukse number 7. Üritusel pakume kergeid suupisted. Õhtuse programmi ametlik lõpp orienteeruvalt 21.30.