2022. aastal toimus küberinnovatsiooni konverents 15. juunil 2022 Tartu Ülikooli Delta keskuses.

Küberinnovatsioon ühiskonnas
Küberinnovatsioon tööstuses
Töötoad
  • Anti Sullin, Starship Technologies – “Linuxi kernel oma seadmel”
  • Häkkerikoja töötuba – “Tinutame kokku TV-B-Gone puldi, mis on kasulik nii keskkonnale kui vabale ajale”
  • Ulrich Norbisrath, Tartu Ülikool – “How to automate your home with open source”. Siin töötoas osalejatel palume kaasa võtta oma arvuti!
  • Oskar Gross, Keskkriminaalpolitsei küberkuritegude büroo, PPA – “(Küber)kuriteod”
Küberinnovatsiooni tuleviku tegijad Tartu Ülikoolist, TalTechist ja Cybernetica AS-ist.

Konverentsi lõpetas õhtune programm Lodjakojas. Õhtut sisustas arutelu e-riigi alguspäevilt Arne Ansperilt ja meelelahutuslik viktoriin “Arvutustehnika ajalugu”, mida vedas Jan Willemson.

Ürituse peakorraldajad: Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut & Cybernetica AS.
Ürituse toetajad: VeriffHäkkerikoda.